Z życia Przedszkolaków

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - To były piękne chwile.

To były piękne chwile.

23 czerwca 2022

23 czerwca grupa starszaków pożegnała przedszkole i zaczęła wakacyjną przygodę. Mamy nadzieję, że przedszkole na długo pozostanie w pamięci przyszłych pierwszoklasistów. Życzymy udanych wakacji.

Przejdź do - Wizyta kolejarza w przedszkolu.

Wizyta kolejarza w przedszkolu.

23 czerwca 2022

"Panie Kolejarzu znak odjazdu daj.

A w podróży nam pokażesz jaki piękny jest nasz kraj!"

14 czerwca nasze przedszkole odwiedził pan Michał Jaskólski, który opowiedział dzieciom o swojej pracy. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści. Dziękujemy za  trud włożony w przygotowanie interesujących zajęć i zaangażowanie w życie przedszkola. 

Przejdź do - Wycieczka do sali zabaw FUNKIDS

Wycieczka do sali zabaw FUNKIDS

6 czerwca 2022

6 maja przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do sali zabaw w Małkini Górnej.  Na dzieci czekało kilka atrakcji: małpi gaj, trampolina, basen z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnia, magiczny dywan oraz zabawki.  Wyjazd okazał się być doskonałą okazją do rozładowania energii oraz doskonalenia sprawności fizycznej.  Zdaniem dzieci pobyt był za krótki, dlatego wiele z nich już myśli o ponownej wizycie w tym miejscu. 

Przejdź do - 26 maja w przedszkolu

26 maja w przedszkolu

26 maja 2022

26 maja po raz pierwszy w naszym przedszkolu odbyło się Święto Rodziny. Dzieci wraz z rodzicami i rodzeństwem spędzały czas na wspólnych zabawach i tańcach.

Czytaj więcej o: 26 maja w przedszkolu
Przejdź do - Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

22 kwietnia 2022

"Ziemio
Nie chcemy byś była zniszczona,
chcemy żebyś była cała zielona,
więc przysięgę Ci składamy,
że zniszczyć Ciebie nie damy!"

22 kwietnia obchodzony jest Dzień Ziemi. Nasze przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach przygotowanych z tej okazji i dowiedziały się, jak dbać o środowisko oraz otaczającą nas przyrodę. Dzieci w praktyczny sposób wykorzystały zdobytą wiedzę- segregowały odpady do odpowiednich worków. Każda grupa wykonała pracę plastyczną- pt. "Ziemia nasza planeta".

Pliki do pobrania