Z życia Przedszkolaków

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

20 września 2023

20 września przedszkolaki obchodziły swoje święto. Po śniadaniu dzieci z wszystkich grup spotkały się w sali Prymusków, by uczcić ten wspaniały dzień.

Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do udziału we wspólnych zabawach przy muzyce. Przedszkolaki przeniosły się do baśniowego świata, a podróż pokonały bajkowym pociągiem. Radość, śmiech i gromkie brawa świadczyły o doskonałej zabawie.

Wszystkim Przedszkolakom jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego!

Przejdź do - Zakończenie Przedszkola

Zakończenie Przedszkola

22 czerwca 2023

23 czerwca dzieci z grupy Prymuski pożegnały przedszkole. Na dalszą drogę życzymy samych wspaniałych chwil w szkolnych murach. Mamy nadzieję, że czas spędzony  w naszym przedszkolu na długo pozostanie w pamięci przyszłych pierwszoklasistów. 

Przejdź do - Konkurs "Najpiękniejszy stroik wielkanocny"

Konkurs "Najpiękniejszy stroik wielkanocny"

31 marca 2023

31 marca odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów za udział w konkursie „Najpiękniejszy stroik wielkanocny”. Prace były bardzo starnne i dopracowane. Jury miało duży problem, ponieważ mogło przyznać tylko trzy pierwsze miejsca, a wszystkie przygotowane stroiki były wyjątkowe i każdy zasługiwał na pierwsze miejsce. Po długiej naradzie wyłoniono zwycięzców i przyznano dodatkowo w każdej grupie wyróżnienia. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Przygotowane stroiki zostaną sprzedane podczas Wielkanocnego Kiermaszu Przedszkolaków.

Przejdź do - Wielkanocny Kiermasz Przedszkolaków

Wielkanocny Kiermasz Przedszkolaków

3 kwietnia 2023

 

2 kwietnia przed naszym prostyńskim kościołem odbył się Wielkanocny Kiermasz Przedszkolaków. Dzięki uprzejmości i pomocy pani dyrektor, księdza proboszcza i księdza Pawła oraz społeczności przedszkolnej udało się nam zorganizować to wspaniałe wydarzenie. Rodzice przygotowali domowe ciasta i stroiki. Dzieci siały w przedszkolu owies i rzeżuchę. Panie zajęły się pakowaniem i ozdabianiem zielonych stroików oraz drobiazgami dla najmłodszych. Wszystkie rzeczy zostały sprzedane, a dochód z nich zasilił potrzeby przedszkola. Za środki uzyskane z dwóch wydarzeń: Mikołajkowego i Wielkanocnego Kiermaszu Przedszkolaków zakupiono ekran multimedialny, z którego będziemy korzystać podczas zajęć w przedszkolu.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy!

Przejdź do - Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

7 grudnia 2022

W środę 30 listopada w naszej szkole odbyło się pasowanie  „Smyków”, najmłodszej grupy w przedszkolu. Tego dnia Pani dyrektor Ewa Szymanik oficjalnie przyjęła ich do grona przedszkolaków. W trakcie uroczystości dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze i grały na instrumentach, specjalnie wykonanych na tę okazję. Tematyczne stroje i dekoracje dodawały uroku występom. Podczas pasowania dzieci otrzymały medale z imionami, dyplomy oraz drobne upominki. Na koniec udały się na słodki poczęstunek.

Pliki do pobrania