Zawiązać przyjaźń

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

O programie

24 stycznia 2023

W dobie internetu i telefonów komórkowych coraz częściej zapominamy o tradycyjnych metodach przekazywania informacji. Nasze wiadomości stają się schematyczne, bezosobowe, pełne skrótów myślowych.

Czytaj więcej o: O programie
Przejdź do - Styczeń

Styczeń

31 stycznia 2023

Podczas zajęć styczniowych uczennica stworzyła kolorową, noworoczną kartkę, w której zamieściła piękne życzenia, a także napisała kilka słów o sobie do dziewczynki, z którą koresponduje. Z przejęciem i radością odczytała też pocztówkę przesłaną do niej przez nowo poznaną koleżankę. 

Czytaj więcej o: Styczeń
Przejdź do - Luty

Luty

28 lutego 2023

Orzymanie przez uczennicę kolejnej kartki z pozdrowieniami spowodowało jeszcze większą chęć do tworzenia kolejnego listu. Podczas zajęć w lutym Julia chciała uzyskać i  przekazać koleżance  jak najwięcej  informacji, dotyczących spędzenia przez nią zbliżających się ferii zimowych. Czas spędzony nad redagowaniem listu sprawił jej wiele radości i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. 

Czytaj więcej o: Luty
Przejdź do - Marzec

Marzec

31 marca 2023

Realizacja zadań innowacyjnych przełamała barierę nieśmiałości uczennicy, dzięki czemu Julia coraz chętniej własnoręcznie pisze listy, przelewając swoje myśli i emocje na papier. W marcu dziewczynka stworzyła ciekawy list, a w nim zawarła najważniejsze informacje o miejscowości, w której się uczy i mieszka. Z niecierpliwością oczekuje też na kolejne listy i widokówki, dzięki którym nawiązuje coraz głębszą relację koleżeńską.

Przejdź do - Kwiecień

Kwiecień

30 kwietnia 2023

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy uczennica klasy VIII stworzyła swoją autorską kartkę z życzeniami specjalnie dla koleżanki, z którą koresponduje od dłuższego czasu. Julia, podczas wykonywania zadania zapoznała się z tradycją pisania i wysyłania kart okolicznościowych, tworzenia życzeń oraz wyrażania swoich uczuć. Dziewczynka również otrzymała od koleżanki kartkę, w której znalazły się ciepłe życzenia z okazji zbliżających się świąt.