O programie
W dobie internetu i telefonów komórkowych coraz częściej zapominamy o tradycyjnych metodach przekazywania informacji. Nasze wiadomości stają się schematyczne, bezosobowe, pełne skrótów myślowych.
Czytaj więcej o: O programieW dobie internetu i telefonów komórkowych coraz częściej zapominamy o tradycyjnych metodach przekazywania informacji. Nasze wiadomości stają się schematyczne, bezosobowe, pełne skrótów myślowych.
Czytaj więcej o: O programiePodczas zajęć styczniowych uczennica stworzyła kolorową, noworoczną kartkę, w której zamieściła piękne życzenia, a także napisała kilka słów o sobie do dziewczynki, z którą koresponduje. Z przejęciem i radością odczytała też pocztówkę przesłaną do niej przez nowo poznaną koleżankę.
Czytaj więcej o: StyczeńOrzymanie przez uczennicę kolejnej kartki z pozdrowieniami spowodowało jeszcze większą chęć do tworzenia kolejnego listu. Podczas zajęć w lutym Julia chciała uzyskać i przekazać koleżance jak najwięcej informacji, dotyczących spędzenia przez nią zbliżających się ferii zimowych. Czas spędzony nad redagowaniem listu sprawił jej wiele radości i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania.
Czytaj więcej o: LutyRealizacja zadań innowacyjnych przełamała barierę nieśmiałości uczennicy, dzięki czemu Julia coraz chętniej własnoręcznie pisze listy, przelewając swoje myśli i emocje na papier. W marcu dziewczynka stworzyła ciekawy list, a w nim zawarła najważniejsze informacje o miejscowości, w której się uczy i mieszka. Z niecierpliwością oczekuje też na kolejne listy i widokówki, dzięki którym nawiązuje coraz głębszą relację koleżeńską.
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy uczennica klasy VIII stworzyła swoją autorską kartkę z życzeniami specjalnie dla koleżanki, z którą koresponduje od dłuższego czasu. Julia, podczas wykonywania zadania zapoznała się z tradycją pisania i wysyłania kart okolicznościowych, tworzenia życzeń oraz wyrażania swoich uczuć. Dziewczynka również otrzymała od koleżanki kartkę, w której znalazły się ciepłe życzenia z okazji zbliżających się świąt.
Strona: 1/2
PAD CMS jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe z wyłączeniem opublikowanych treści.